KLUB ŁUCZNICZY-A3D Toszek

 

AKTUALNOŚCI

 

KLUB

 

ZAWODNICY

   

CZŁONKOSTWO

 

ZAWODY

    

-2011-

   

-2012-

    

-2013-

    

-2014-

OSOBLIWOŚCI ŁOWIECTWA ZIMĄ 3 - WROCŁAW

I HALOWY TURNIEJ INTEGRACYJNY GCR - REPTY

III RUNDA LIGI 3D 2014 - TARNOWSKIE GÓRY/REPTY

XIV TURNIEJ KORESPONDENCYJNY - TOSZEK

KLUBOWE ZAWODY 3D - REFLEX RYBNIK - SYRYNIA

I MINI FIELD A3D - TOSZEK

ŁUCZNICZA MAJÓWKA 2014

     

       

MEDIA

.

ŁUCZNICZA SZKÓŁKA

 

OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI

 

KONTAKT

GALERIA

LINKI

 

 

  

  

ZAWODY 2014r.


      

Przynależność i aktywność w życiu klubu, to nie tylko doskonalenie umiejętności łuczniczych poprzez treningi, ale także udział w zawodach i turniejach.

      

    

 Kalendarz A3D Toszek na 2014 rok, mod. 02.02.2014

Plik PDF do pobrania

      

    

Pełny Kalendarz Zawodów Centralnych PZŁucz na 2014 rok

Plik PDF do pobrania

Kalendarz aktywny

                                   

    

Kalendarz Łucznika (PSŁT)

Kalendarz aktywny

   

    

Kalendarz Zawodów Słowackich na 2014 rok

Plik PDF do pobrania

 


      

Terminy zawodów, turniejów dla A3D w 2014r.:

mod. 02-03-2014

    

Legenda:

ZAWODY TERENOWE (POLOWE) - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZY (licencja)

ZAWODY TARCZOWE - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZY (licencja)

ZAWODY ŁUCZNICTWA TRADYCYJNEGO - LIGA POŁUDNIE, LIGA 3D

INNE ZAWODY, TURNIEJE (bez licencji)

 

     

 

MARZEC

29.03 - Liga Południe 2014 runda 1 - Wołczyn
   


KWIECIEŃ

05.04 - IV runda Ligi 3D - Jaworze

05-06.04 - Puchar Gór Opawskich - Prudnik

12-13.04 - II BTK 2014 - I runda WIOSNA

26.04 - Liga Południe 2014 runda 2 - Lędziny
   


MAJ

03-04.05 - I runda PP w łucznictwie bloczkowym - Legnica

03-04.05 - Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "Bitwa pod Legnicą" - Legnica

10.05 - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny S., J., J.Mł. - Głuchołazy

10.05 - II runda Grand Prix 3D 2014 - Jaworze

17.05 - Puchar 3D - Wrocław

18-19.05 - II runda PP w łucznictwie bloczkowym - Teresin

24.05 (lub 31.05) - Liga Południe 2014 runda 3 - Radzionków

24.05 - I runda PP w Field WA - Rybnik-Golejów
   


CZERWIEC

07.06 - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny S., J., J.Mł. - Wrocław

07-08.06 - III runda PP w łucznictwie bloczkowym - Kraków

14.06 - II runda PP w Field WA - Szczecin-Podjuchy
   


LIPIEC

12-13.07 - IV runda PP w łucznictwie bloczkowym - Jaworze

19-20.07 - II BTK 2014 - II runda LATO
   


SIERPIEŃ

15-17.08 - III MP w Łucznictwie Tradycyjnym - Grzybowo

16.08 - III runda/Finał PP w Field WA - Bytom-Stolarzowice

23.08 - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny S., J., J.Mł. - Prudnik

__.__ - VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski MASTERS

30.08 - Liga Południe 2014 runda 4 - Częstochowa
   


WRZESIEŃ

13.09 - II Mistrzostwa Polski w 3D WA - Jaworze

14.09 - Mistrzostwa Polski w 3D IFAA & Bowhunting - Jaworze

20.09 - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny S., J., J.Mł. - Żywiec

21.09 - X Turniej o Puchar Beskidów - Żywiec

20-21.09 - Finał PP w łucznictwie bloczkowym - do ustalenia

20.09 - Liga Południe 2014 runda 5 - Wrocław
   


PAŹDZIERNIK

04.10 - II Mistrzostwa Polski w Field WA - Toszek

11-12.10 - XXVI Ciupaga Góralska - Żywiec

18.10 - Liga Południe 2014 runda 6 - Żurada

25-26.10 - II BTK 2014 - III runda JESIEŃ

 


LISTOPAD

15-16.11 - Halowe Zawody Kontrolne - Głuchołazy

    


GRUDZIEŃ

06-07.12 - Halowe Zawody Kontrolne - Milówka

13-14.12 - II BTK 2014 - IV runda ZIMA

__.__ - 24H Międzynarodowe Zawody 24-godzinne - Radzymin