KLUB ŁUCZNICZY-A3D Toszek

 

AKTUALNOŚCI

 

KLUB

 

ZAWODNICY

   

CZŁONKOSTWO

 

ZAWODY

    

-2011-

   

-2012-

    

-2013-

    

-2014-

OSOBLIWOŚCI ŁOWIECTWA ZIMĄ 3 - WROCŁAW

I HALOWY TURNIEJ INTEGRACYJNY GCR - REPTY

III RUNDA LIGI 3D 2014 - TARNOWSKIE GÓRY/REPTY

XIV TURNIEJ KORESPONDENCYJNY - TOSZEK

KLUBOWE ZAWODY 3D - REFLEX RYBNIK - SYRYNIA

I MINI FIELD A3D - TOSZEK

ŁUCZNICZA MAJÓWKA 2014

     

       

MEDIA

.

ŁUCZNICZA SZKÓŁKA

 

OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI

 

KONTAKT

GALERIA

LINKI

 

 

  

  

I MINI FIELD A3D - TOSZEK


 

   

01.05.2014 na torach łuczniczych naszego klubu odbyły się pierwsze, pilotażowe zawody łucznicze zatytułowane MINI FIELD A3D. Inicjatorem pomysłu jest Marcin Szeląg, a głównym celem jest trening przygotowujący do zawodów Field. Rozgrywka polega na strzelaniu z typowych dystansów obowiązujących na zawodach Field WA do odpowiednich tarcz, z podziałem zawodników na zgodne z regulaminem kategorie sprzętowo-wiekowe. Ułożony schemat "trasy" wraz z metryką będącą jednocześnie instrukcją, obejmuje 12 celów, a po powtórzeniu daje pełną rozgrywkę Field wg. regulaminu World Archery. Jedyną różnicą jest brak naturalnego ukształtowania terenu i wpływu środowiska na strzelanie. Jednak dzięki cykliczności rozegrania zawodów na takich samych ustawieniach, MINI FIELD A3D pozwala na prowadzenie rankingu i statystyk wraz z weryfikacją formy zawodników. 

   

Udział w tych zawodach wzięło łącznie 20 zawodników z naszego klubu i zaproszonych gości ŚKŁ REFLEX Rybnik. Pogoda dopisała co pozwoliło utrzymać miłą atmosferę rywalizacji, a jednocześnie towarzyskiego spotkania zakończonego grillem z kiełbaskami. 

   

Poniżej fotorelacja autorstwa Arkadiusza Sypki i Romana Krupy.

 

 

   

Dla zawodów MINI FIELD A3D została nawiązana współpraca z serwisem "Ligi Sportowe" i założona liga z wynikami i rankingiem spotkań dostępna pod adresem:  http://www.ligisportowe.pl/field