KLUB ŁUCZNICZY-A3D Toszek

 

AKTUALNOŚCI

 

KLUB

 

ZAWODNICY

   

CZŁONKOSTWO

 

ZAWODY

    

-2011-

   

-2012-

    

-2013-

    

-2014-

OSOBLIWOŚCI ŁOWIECTWA ZIMĄ 3 - WROCŁAW

I HALOWY TURNIEJ INTEGRACYJNY GCR - REPTY

III RUNDA LIGI 3D 2014 - TARNOWSKIE GÓRY/REPTY

XIV TURNIEJ KORESPONDENCYJNY - TOSZEK

KLUBOWE ZAWODY 3D - REFLEX RYBNIK - SYRYNIA

I MINI FIELD A3D - TOSZEK

ŁUCZNICZA MAJÓWKA 2014

     

       

MEDIA

.

ŁUCZNICZA SZKÓŁKA

 

OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI

 

KONTAKT

GALERIA

LINKI

 

 

  

  

ŁUCZNICZA MAJÓWKA 2014


    
II runda Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym - Kraków

        

    

W dniach 17-18 maja 2014 w Krakowie odbyła się II Runda Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym. KŁ A3D Toszek reprezentowali: Filip Szeląg, Marcin Szeląg i Łukasz Przybylski. Pogoda nie dopisała. Podczas strzeleń kwalifikacyjnych (w sobotę) lało, padało lub mżyło, jednak nie przeszkodziło to Łukaszowi w zajęciu 11 miejsca, po sobotnich eliminacjach uzyskał przepustkę do niedzielnych strzelań. Wśród czołówki polskich bloczkowców Łukasz Przybylski uplasował się na III miejscu! Gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów w kolejnych zawodach! Marcin Szeląg oraz Filip Szeląg rozgrywkę zakończyli na 17 pozycji. Im również gratulujemy i dziękujmy z udział i reprezentowanie barw A3D Toszek.

       

    


    
Zawody Łucznicze 3D - Wrocław

   

W sobotę, 17.05.2014 w Wrocławiu odbyły się zawody łucznicze 3D wg. regulaminu IFAA. Równolegle odbyła się także runda myśliwska wg. regulaminu PBA-BH, w której udział wzięli: Paweł Mazalik zajmując 7 miejsce (212 pkt) oraz Arek Gondro plasując się na 17 pozycji (90 pkt) spośród 20 zawodników tej konkurencji.

Gratulujemy i dziękujemy za udział.

   


    
II Mini Field A3D - Toszek

    

    

Jako podsumowanie "Łuczniczej Majówki" w niedzielę 18-go maja na torach łuczniczych klubu A3D Toszek rozegrano kolejne zawody z cyklu Mini Field A3D. Pogoda dopisała, a w tym "treningu" udział wzięło  14 zawodników z A3D Toszek i ŚkŁ REFLEX Rybnik. Strzelanie miało głównie na celu ostateczne doszlifowanie formy i ustawienie celowników przez I Rundą Pucharu Polski Field zaplanowaną na dzień 24 maja w Rybniku.
   

Wyniki tej rundy i ranking ogólny dostępny poprzez serwis Ligi Sportowe.pl