I TURNIEJ O SREBRNĄ STRZAŁĘ SWAROŻYCA - ŻURADA

FIELD - ZAWODY KLUBOWE ŚKŁ REFLEX - RYBNIK

KONTAKT

LINKI

I RUNDA LIGI 3D

ŻURADA

10 listopada 2013 wystartowała Liga 3D organizowana przez Śląski Ośrodek Łucznictwa Tradycyjnego. I runda tego cyklu odbyła się w malowniczym terenie leśnym niedaleko miejscowości Żurada.

Na listę startową zapisało się 70 zawodników. Organizatorzy przewidzieli podział na dwie kategorie sprzętowe (łuki tradycyjne i łuki hunter) oraz kategorie wiekowe (senior i junior). A3D Toszek reprezentowało pięciu zawodników. W kategorii hunter: Michał Kubicz, Agnieszka Kubicz (juniorka), Krzysztof Czarnecki i Rafał Dowhyluk. W kategorii łuku tradycyjnego: Tomasz Wawrzyniak. Charakter zawodów oprócz klasyfikacji indywidualnej przewidywał również rywalizację drużynową. Reprezentanci A3D utworzyli dwa zespoły zdobywając 1 i 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej hunter. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Agnieszka Kubicz, która w swojej kategorii wiekowej zajęła 1 miejsce zdobywając aż 364 punkty. Tomasz Wawrzyniak, od niedawna członek A3D debiutujący na turnieju łuczniczym, zajął solidną 24 pozycję w mocno obsadzonej kategorii łuku tradycyjnego.

Dziękujemy organizatorom za sprawne przeprowadzenie zawodów, miłą atmosferę, poczęstunek oraz wymarzoną słoneczną pogodę, która podobno została specjalnie zamówiona na dzień turnieju:)